Program Sportbonus oraz Fundacja Orły Sportu
zaprasza Gminy do udziału w konferencji pod patronatem Polskiego
Komitetu Olimpijskiego pt.: „Sport w Gminie – nowe możliwości”
Konferencja odbędzie się 14 maja 2019 r., godz. 9.00
w Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie,
ul. Wybrzeże Gdyńskie 4
PRELEGENCI:
Bartosz Kwiatkowski – Prezes Fundacji Kibica,
Łukasz Strzelecki – Prezes Fundacji Orły Sportu,
Łukasz Wójcik – przedstawiciel Wrocławia,
Małgorzata Glinka - „Glinka Academy”,
Otylia Jędrzejczak – mistrzyni olimpijska, świata i Europy,
Przemysław Zych – w-ce prezydent Opola,
Jerzy Engel – selekcjoner reprezentacji Polski,
Sławomir Szmal – piłkarz ręczny, reprezentant Polski, najwięcej występów w reprezentacji,
Karol Bielecki – piłkarz ręczny, reprezentant Polski, uczestnik igrzysk olimpijskich, wicemistrz świata
Zachęcamy do zgłaszania się Gmin do konkursu na „Najbardziej sportową Gminę roku!”
Zgłoszenia prosimy wysyłać przez formularz lub bezpośrednio na adres
d.debski@sportbonus.pl
Pozyskanie środków finansowych m.in.: dla lokalnych Szkół i Drużyn sportowych
Pobudzenie
lokalnej
przedsiębiorczości
Przyciągnięcie
nowych
inwestorów
Zbudowanie pozytywnego wizerunku wśród Mieszkańców
Każda Gmina, która przyłączy się do Programu Sportbonus otrzyma Certyfikat Sportowej Gminy Roku, jako potwierdzenie – dla innych Gmin, Mieszkańców, lokalnych Przedsiębiorców – zaangażowania w sportowy rozwój Dzieci.
Ponad 5,5 tys.
Dużyn Sportowych
130 000
Rodziców
1100
Sklepów Partnerskich
Apoloniusz Tajner
PREZES PZN
Jerzy Engel
SELEKCJONER
Sławomir Peszko
PIŁKARZ
Ewelina Kamczyk
PIŁKARKA NOŻNA
Maciej Szczęsny
PIŁKARZ
Ewa Wachowicz
DZIENNIKARKA
Alicja Tchórz
PŁYWACZKA
Otylia Jędrzejczak
PŁYWACZKA
Paula Kania
TENISISTKA
Tomasz Frankowski
PIŁKARZ
Mateusz Kamiński
KAJAKARZ
Tomasz Narkun
ZAWODNIK MMA
Sebastian Iwaniak
HOKEISTA
Kamil Kosowski
PIŁKARZ
Agnieszka Jerzyk
TRIATHLONISTKA
Aleksandra Urbańczyk
PŁYWACZKA
Tomasz Malasiński
HOKEISTA
Jakub Słowik
BRAMKARZ
Dariusz Michalczewski
BOKSER
Jakub Jelonek
LEKKOATLETA
Daniel Trojanowski
WIOŚLARZ
Danuta Urbanik
LEKKOATLETKA
Łukasz Rogulski
PIŁKARZ RĘCZNY
Aleksander Leńczuk
KOSZYKARZ
Mateusz Biskup
WIOŚLARZ
Mikołaj Łopuski
HOKEISTA
Kacper Radwański
KOSZYKARZ